دشمن برای تغییر رفتار مردم ایران سرمایه‌گذاری فراوان کرده است

 ‌معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه با اشاره به تلاش دشمن برای تغییر رفتار مردم‌ برای محو نظام اسلامی گفت: ‌دشمن ‌به شدت روی این توطئه ‌حساب باز کرده و به انحای گوناگون درصدد تحقق آن است‌.

به گزارش روابط عمومی ستاد وزارت دفاع، سردار سرتیپ پاسدار سپهر در جمع کارکنان ستاد وزارت دفاع در سخنانی با بیان اینکه نه تنها فتح خرمشهر که همه فتح‌الفتوح‌هایی که نصیب ملت مسلمان ایران شده‌، نتیجه توجه و توکل بر خدا بوده است‌، از یهود‌، نصاری و جریان سفیانی  به عنوان سه گروه مقابل دین حنیف الهی یاد کرد و افزود: ‌از بعثت پیامبر اکرم(ص) تا کنون‌، اسلام ناب‌، همواره با این مثلث شوم درگیری داشته‌، دارد و خواهد داشت و ما به عنوان ام‌القرای جهان اسلام مکلَّف به ایستادگی و محو این مثلث شوم هستیم‌.

وی با اشاره به هشدار نبی اکرم(ص) درباره ایجاد فتنه فرقه‌گرایی و تحقق این هشدار در عصر حاضر گفت: ‌‌امروز می بینیم که علمای تکفیری طبق خواست و میل صهیونیست‌ها فتوا صادر کرده و برادرکشی می‌کنند‌.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه سپس از انقلاب اسلامی‌، نظام اسلامی‌، دولت اسلامی‌، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی به عنوان پنج گام حضرت امام(ره) نام برد و گفت : مقام معظم رهبری نیز با نصب‌العین قرار دادن مشی حضرت امام(ره)‌، در همین مسیر حرکت می‌کنند‌.

سردار ‌سپهر در ادامه از سقوط نظام‌، تغییر رفتار رهبری و تغییر رفتار مردم به عنوان سه گزینه نظام سلطه برای محو نظام اسلامی نام برد و گفت‌: دشمن درحالی که از دو توطئه اول قطع امید کرده‌، به شدت روی توطئه سوم حساب باز کرده و به انحای گوناگون درصدد تحقق آن است‌.

وی در بخش دیگری از سخنان خود‌، مهمترین هدف جمهوری اسلامی از تقویت جبهه مقاومت را امت‌سازی و جلوگیری از تفرقه در بین مسلمانان توصیف کرد و با اشاره به شیطنت عربستان افزود:‌ حضرت امام(ره) پس از فاجعه مکه در پیام‌شان وعده پیروزی جبهه حق و شکست و خذلان آل سعود را داده و می‌فرمایند «ما با برپایی جشن پیروزی حق بر جنود کفر و نفاق و آزادی کعبه از دست نااهلان و نامحرمان‌، به مسجد الحرام وارد خواهیم شد و حکومت اسلامی را تشکیل داده و پرچم را به صاحبش می‌سپاریم».

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه در پایان با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی امید مستضعفان و خار چشم نظام سلطه است‌، گفت : برای بنده و شما که در وزارت دفاع مشغول فعالیت هستید‌، تولید و ارتقای قدرت برای اسلام و امام امت از وظایف حتمی بوده و این را باید یک توفیق بزرگ بدانیم‌.

‌در ادامه این مراسم از سه تن از پدران کارکنان شهید وزارت دفاع که در عملیات بیت المقدس به فیض شهادت نائل آمدند‌، تجلیل به عمل آمد‌.

دسته بندی: 
خبر و تحلیل
اخبار سازمان

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار صفحه اصلی